• 0(532)312-5527
DOLPHIN AKVARYUM & SU DEKORLARI

Dolphin Akvayum;

ilk olarak 1980 yılında Mehmet TÜRK tarafından Bağcılar’da kurularak akvaryum üretimine başlamıştır. Plastik akvayum sistemleri sloganı ile piyasaya merhaba diyen firmamız Türkiye’de akvaryum piyasasında ki boşluğu büyük ölçüde doldurmuş ve İstanbul, Bursa, İzmir gibi büyük illerin dışında Türkiye’nin hemen her yerine ürün hizmeti sunmaktadır. Ev, ofis,restaurant, otel, açık alan v.b. yerlere kaliteli hizmet sunan firmamız Pet shop parakende satış işletmeleri içinde özel kendi suyunu temizleyebilen sumplı anti bakteriyel “Akvaryum Setleri” üreterek bu sektördeki firmalara en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız 500 metre kare akvaryum üretim tesisi, 250 metre kare mobilya ve elektronik aksam üretim tesisi ile hizmet vermektedir.

Dolphin Akvaryum firma olarak yurt dışı çalışmaları sonucunda Türkiye'de ki ilk sistemli akvaryum (sump) ve sistemli akvaryum üniteleri üretimini yapmıştır. Günlük farklı boyutlarda 45 akvaryum, 30 akvaryum sehpası üretim kapasitesine sahiptir.

Vizyonumuz;

Dolphin Akvaryum yenilikçi yapısıyla Türkiye’nin her noktasına akvaryum sektöründe lider ürünlerini ulaştırmayı ve Dolphin Akvaryum ismini en üst basamağa çıkarmayı vizyon edinmiştir.

Misyonumuz;

Akvaryum sektöründe uzman kadrosuyla kaliteli ürünlerini tamamen müşteri memnuniyetini baz alarak güvenli ve zamanında sağlamayı misyon edilmiştir.

Adres ve iletişim için lütfen tıklayınız.