• 0(532)312-5527
DOLPHIN AKVARYUM & SU DEKORLARI

KEDİ KÖPEK SATIŞ TEŞHİR STANDLARI

 

Dolphin akvaryum olarak kedi - köpek satışı yapan işletmelere stand desteği vermekteyiz.

Bu teşhir standlar kedi köpek satışı için uygun olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Aynı zamanda kedi ve köpeğin hijyenik olarak yaşama ortamı sağlanması amacı ile ürünlerin imalatında

aluminyum, kompozit, cam ve akrilik kullanılmıştır. İşletme içerisnide kedi ve köpek standınızın yerini rahat değiştirebilmeniz için

altlarında 4 adet kilitli tekerlek bulunmaktadır. Hayvanlar direkt olarak cama temas etmediği için altlarındaki kompozit tava çıkarılabilir

ve rahatça temizlenebilirdir.

Kedi köpek satan petshoplara ilgili bakanlık veya ilçe tarım tarafından belirlenen ölçülerde üretilmektedir.

Bu ölçüler köpekler için stand uzunluğu 100 cm, stand genişliği 100 cm olarak belirlenmiştir. Yükseklik ile ilgili olarak ise hayvanın yere bastığı nokta itibari ile işletmenin tavan yüksekliğinin minimum 200 cm olması istenilmektedir.

Kediler için ise stand uzunluğu 150 cm, stand genişliği 100 cm olarak belirlenmiştir. Yükseklik ile ilgili olarak ise yine hayvanın yere bastığı nokta itibari ile işletmenin tavan yüksekliğinin minimum 200 cm olması istenilmektedir.

Ülkemizde Kedi ve Köpek Satmak Yasak mı?

Kedi ve Köpek satmak belirlenen hususlar ve kriterler neticiseinde satışı yasak değildir. Petshop işletmesinin öncelikle canlı hayvan satışı için ruhsatı ve veterinerler odasının belirlediği bir veteriner ile yıllık bakım kontrol tedavi anlaşması olması gerekmektedir. Bununla beraber yukarıdaki ölçü ve özellikte kedi - köpek standı olmak zorundadır.

Bu kriterleri yerine getiren her işletme kedi - köpek satabilmektedir.

 

Köpek Satış Standı Fiyatı : 2750 TL

Kedi Satış Standı Fiyatı : 4150 TL