• 0(532) 312-5527

Çalışma Alanı

TÜRKİYE'NİN EN GELİŞMİŞ EN KULLANIŞI AKVARYUM STANDI

Dolphin, 30 yıllık tecrübesi ile sektördeki istekleri profesyonel olarak ürünlerine yansıtıyor.

-Ürünler A kalitede üretiliyor

-Akvaryumların üstleri polikarbon malzeme ile sürgülü olarak kapatılıyor böylece balık atlama ve ısı kaybı gibi sorunlar oluşmuyor.

-Ürünlerde Eloksallı orjinal aluminyum kullanılıyor. Böylece ürün yıllarca sorunsuz oksitlenmeden kullanılıyor.

-Sump sisteminde taşırma sistemi kullanılıyor. Her akvaryumun kendine ait muslugu oldugu için her hangi bir akvaryumun musluğu kapatıldıgı anda o akvaryum sump sisteminden devre dısı kalır. Böylece herhangi bir akvaryumunuzda sorun olduğunda devre dışı bırakarak müdahale edebilirsiniz.

-Led aydınlatması sayesinde düşük enerji ile yüksek verimli ürünler.

-Sump sistemli modellerde borular akvaryumlara yapışık olmadığı için taşınma ve yer değişikliği durumlarını kolayca yapabilirsiniz.

-Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. tarafından kurulan ve Şişecam Topluluğu içinde, düzcam alanındaki faaliyetleri yürüten Trakya Cam Sanayii A.Ş., Türkiye düzcam pazarının lider ve bölgemiz düzcam pazarının öncü kuruluşudur.

Dolphin ürünlerinde kaliteden ödün vermeyerek kalitesi kanıtlanmış Trakya Cam Sanayii A.Ş. ile çalışmaktadır.

-Akvaryum silikonu olmayan ya da akvaryum silikonu adı altında satılarak bazı akvaryum firmalarının kullandığı silikonlarda solventin kullanım amacı hızlı buharlaşma olduğundan hızlı kuruma sağlar ve üretici aynı gün içerisinde bir çok ürün üretmiş olur. Solvent silikonun ömrünü kısaltmakla kalmıyor zamanla suya kimsayal madde salarak balıklarınızın sağlığını tehdit ederek ölümlerine sebep oluyor.

Bu sebepten ötürü Dolphin ürünlerinde Solvent maddesi içeren silikon kullanmamaktadır.

Ülkemizde Baloncuk Duvarları (Bubble Wall ) henüz yeni yayılmaya başlayan bir su dekorudur. Restaurant, ofis vb. alanlarda başırılı görsel uygunluğa sahiptir. Led aydınlatmarı ile mekanınıza renk katar. Dolphin müşterilerine bu konuda her türlü bilgi ve paylaşımı size yapmaktadır. Bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Dolphin ürünlerinin uzun yıllar sorunsuzca çalışması için ; cam, hava pompası, boru malzemesi kullanmaktadır. Özel baloncuk duvarı işletmenize gelen müşteriler üzerinde olumlu etki bırakmakla birlikte müşteri potansiyelinizi arttırmaktadır.